SLADKÝ BRAMBOROVÝ KOLÁČ

SLADKÝ BRAMBOROVÝ KOLÁČ

Můj úžasný bramborový řízek je ve skutečnosti zcela dekadentní a navíc pokrytý marshmallow pusinkou, která jistě každého ohromí!

Toto jídlo je ve skutečnosti také pozoruhodně jednoduché! Dodržujte mé nastíněné pokyny a návrhy a společně vytvoříme tento velkolepý zážitek!

SLADKÝ BRAMBOROVÝ KOLÁČ

❤️ PROČ SI TENTO RECEPT ZAmilujete!

Je to dekadentní! Bohatá báječná bramborová omáčka pokrytá krásnou hladkou pusinkou? Je požitkářský, rozhodně chutný a dekadentní.

Je to příjemné! Vytváření sněhových pusinek a jejich víření navíc k koláči je ve skutečnosti hodně zábavné – dokonce i mladí lidé je mohou snadno získat!

Je to nádherné! Ať už vedete tento ostrý spolu s pusinkami, marshmallows, a dokonce i vnitřním příběhem gelato, můj úžasný bramborový ostrý je ve skutečnosti ohromující! Každého to ohromí!

 

🥘 Potřebné materiály

Získali jsme pár komponent přímo níže, ale nezoufejte! Kůru můžete snadno vytvořit předem, takže jste neustále připraveni vydělat si tuto ostrou!

SLADKÉ KŘEZKÉ PEČIVO

Máslo – pro tento pokrm jsem si přál, aby se máslo neslalo a také změklo při pokojové teplotě. Díky tomu se rychle integruje přímo do těsta.
Cukr – Na oslazení těsta použijeme trochu cukru hned pod! Můžete snadno použít granulovaný bílý vycházkový cukr.
Vejce – To pomáhá při svázání těsta a zároveň mu pomáhá zhnědnout – předem se ujistěte, že je zničené!
Univerzální mouka – Pekaři, kteří používají všestrannou mouku, musí vlastně celý náš tým pomáhat vytvářet kostru těsta!
Vanilka – Vanilku ráda zařazuji ke všem mým skvělým chlebům – prostě jí dodává mnohem lepší chuť!
Sodík – sodík jídelního stolu je ve skutečnosti ideální hned dole k rovnováze a také ke zdůraznění chutí těsta.

SLADKÁ BRAMBOROVÁ NÁPLŇ

Lotion Cheese – Lotion sýr zahrnuje nádheru, chuť a také rámec směrem k naší zubní výplni. Ujistěte se, že je na úrovni prostorové teploty, proto se rychle mísí.
Báječné bramborové pyré – Chcete-li to provést, chcete připravené, oloupané úžasné brambory, které jste rozmačkali nebo dokonce zušlechťovali v mixéru nebo dokonce pokrmový procesor (Zobrazit návrhy a podrobnosti o pokrmech).
Illumination Brownish Sugar – Náš tým požaduje trochu další sladké chuti přímo níže, stejně jako bohatá, karamelizovaná chuť nahnědlého cukru je ve skutečnosti ideální.
Univerzální mouka – V zubní výplni jednoduše použijeme pár lžiček, které pomohou poskytnout mnohem více rámce pro ostré.
Vanilkový mix – Mám rád vanilkový mix hned níže pro soustředěnou, extrémní vanilkovou chuť. Klidně můžete využít i padesát procent vanilkového lusku, zbytek si pak uchovat na pusinky!
Skořice – Nádherné bramborové dobroty vyžadují trochu chuti!
Mletý hřebíček – další úžasná chuť, která se úplně hodí k úžasným bramborám.
Vejce – Měla by dosáhnout prostorové teploty, aby se mohla vmíchat přímo do zubní výplně.

POLEVA Z MARSHMALLOW MERINGUE (VOLITELNÉ)

Vaječné bílky – Pro dosažení nejlepších výsledků by vaječné bílky měly dosáhnout vesmírné teploty!
Cukr – Smíchání ušlehaných vaječných bílků s cukrem je vlastně přesně to, co vytvoří tento obal, takže sametový i marshmallow – jako např.!
Lotion of Tartar – pomáhá pusinkám udržovat si vlastní strukturu! Tatarku snadno objevíte v příchuti vašeho obchodu s potravinami nebo dokonce v uličce na vaření.
Sodík – to rovněž napomáhá k rovnováze chutí krytiny. Můžete snadno využít jakýkoli sodík, který nosíte v dlani vpravo dole.
Vanilkový mix – líbí se mi úžasnou chuť, kterou vanilka poskytuje, kromě nádherných fleků, které se určitě rozstříknou po celé pusince.

🔪 NÁVOD KROK ZA KROKEM

Můj úžasný bramborový řízek je vlastně jedním z absolutně nejideálnějších prázdninových pochoutek! Pokud byste měli tolik extra nastíněné pokyny, obrázky postupu a také návrhy na skvělý křehký chléb, přejděte na můj jednoduchý vzkaz o jídle!.

UDĚLEJTE TĚSTO NA PEČIVO

1. Lotion máslo stejně jako cukr

Ve velké mixovací nádobě rozdrťte ½ hrnku (jeden úlovek) změklého másla, dokud nezměkne. Následně přidejte ¼ hrnku krystalového cukru a také pleťovou vodu, dokud nebude útulná a osvícená. Důkladně zahrňte 1 velký zničený

2. Smíchejte Součásti zcela vysušte

Do 2. misky vložte 1 ½ hrnku univerzální mouky a také ⅛ lžičky sodíku, promíchejte směrem k integraci. Poté přidejte zcela vysušené složky k vlhkým složkám a promíchejte, dokud nebudete mít skutečně drobivé, kynuté těsto.

3. Vychladlé těsto

Těsto přenášejte navzájem přímo do koule a také jej umístěte do listu potravinářské fólie. Těsto zcela zakryjte a rozmačkejte přímo na disk, poté jej přeneste do lednice a ochlaďte minimálně třicet minut a také 1 hodinu.

4.Vytlačte těsto

Když je těsto skutečně vychladlé, můžete snadno použít dlaně k vytlačení těsta nebo dokonce podávat ostré těsto na pánev. Chcete zajistit, aby se těsto ve skutečnosti táhlo o něco více než na ostré pánvi, aby se vešlo na jakýkoli druh zmenšování při vaření.

5. Pečlivě uvařte kůrku

Vložte do ostré pánve a těsto chlaďte po dobu třiceti minut v lednici nebo dokonce 15 minut v lednici s mrazákem, takže neubývá. Předehřejte na 350 °F (175 °C) a ostré těsto v doku zchlaďte a vařte spolu s tělesnými hmotnostmi po dobu 8 až 12 minut.

Upečte si SLADKÝ BRAMBORÁK

1.Příprava

Předehřejte si kamna na 325 °F (163 °C) a získejte také naslepo upečený ostrý povlak. Přesuňte nádhernou bramborovou zubní výplň přímo do vašeho ostrého povlaku, stejně jako měkkou spolu s vyváženou špachtlí nebo dokonce ucpávejte ostré dolů na vaši reakci směrem k rovnoměrně rozloženému.

2.Vařte báječné bramborové ostro

Umístěte ostrý do zařízení na střední polici vaší trouby při teplotě 325 °F (163 °C) po dobu 40 až 45 minut, nebo dokonce až do okamžiku, kdy se zubní výplň skutečně shromáždí, nafoukne a také se při přemístění nevrtí. pánev.

3.Awesome, stejně jako Perform

Eliminujte ostrý výstup ze sporáku při provádění, stejně jako umožněte dosažení úžasné až prostorové teploty v ostré pánvi na kabelové polici. Po vychladnutí by ostrá měla být skutečně zchlazena minimálně 1 hodinu před zakrytím spolu s pusinkami, pokud je to preferováno. Můžete také snadno provést ostrý, jak je ve skutečnosti, spolu s vnitřním příběhem vanilkového gelata nebo dokonce šlehaného krému!